BAJKOWY BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI Z WIEPRZA

dodano: środa, 7 lutego 2018 r.
Wszyscy lubimy bale, które w okresie karnawałowym są największą atrakcją. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że dzieci również uwielbiają bawić się na kostiumowych balach karnawałowych.

Tradycyjnie już od wielu lat w karnawale Publiczne Przedszkole w Wieprzu wspólnie z Radą Rodziców organizuje w sali Domu Ludowego w Wieprzu, bal dla wszystkich dzieci w wieku przedszkolnym. Cieszymy się, że nasza inicjatywa spotyka się z coraz to większym zainteresowaniem.

Kto 03 lutego 2018r. był na Bajkowym Balu Karnawałowym dla Dzieci, organizowanym przez nasze przedszkole, ten wie, że zabawa była doskonała.  Bajkowe postacie – uwielbiany Kubuś Puchatek oraz przybyły z Krainy Lodu - Bałwanek Olaf, piękne kostiumy, charakteryzacja dzieci oraz tańce i konkursy pod kierunkiem profesjonalnego Didżeja Wojtka i jego asystentki Ani sprawiły, że wszystkie przedszkolaki wracały do domu pełne radości i wspaniałych wrażeń, które na bardzo długo zapadną im w pamięci.

Dochód z imprezy w całości będzie przeznaczony na potrzeby placówki według decyzji Rady Rodziców oraz Rady Pedagogicznej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wydarzenia, a więc:
- rodzicom, którzy upiekli pyszne ciasta oraz włączyli się aktywnie w organizację balu,
- wszystkim pracownikom pedagogicznym i niepedagogicznym naszego przedszkola,
- Pani Annie Stasicy oraz Panu Wojciechowi Górnemu za oprawę muzyczną balu,
- oraz Panu Maciejowi Mice - Wójtowi Gminy Radziechowy - Wieprz za, tradycyjnie już, bezpłatne udostępnienie nam sali Domu Ludowego w Wieprzu.

Kończąc dziękujemy również wszystkim uczestnikom Bajkowego Balu Karnawałowego, bez których impreza nie mogłaby się odbyć.

Zapraszamy za rok, a poniżej zamieszczamy kilka zdjęć.

Obszerna fotorelacja na naszej stronie internetowej: www.ppwieprz.szkolnastrona.pl/index.php?p=m&idg=mg,25,922

 

Danuta Adamczyk
dyrektor Publicznego Przedszkola w Wieprzu

Kontakt
Urząd Gminy Radziechowy-Wieprz
34-381 Radziechowy
Wieprz 700
tel. 33 867 66 10
fax. 33 867 66 13
e-mail: ug@radziechowy-wieprz.pl
www.radziechowy-wieprz.pl