JUSZCZYNA NA PODIUM W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM! GRATULUJEMY!

dodano: piątek, 1 grudnia 2017 r.
W dniu 23 listopada reprezentacja z Gminy Radziechowy – Wieprz i wioski Juszczyna pojechała do Sejmu Śląskiego w Katowicach aby odebrać z rąk Wojewody nagrodę w konkursie „Piękna wieś województwa śląskiego.
JUSZCZYNA NA PODIUM W KONKURSIE WOJEWÓDZKIM! GRATULUJEMY!
Zdjęcie ze strony internetowej wsi Juszczyna: juszczyna.pl

Reprezentacja wsi zrobiła duże wrażenie nie tylko na oceniającej ją komisji konkursowej, ale również na władzach województwa śląskiego i zaproszonych gościach. Miło nam poinformować, że Juszczyna zajęła w nim II miejsce, a na ten sukces pracowało wielu ludzi i organizacji w tej małej miejscowości.

Juszczyna zgłaszana była do konkursu już kilka razy, jednak dopiero w tym roku została wyróżniona, otrzymując zaszczytne II miejsce. Ten sukces to zasługa wszystkich mieszkańców, a przede wszystkim członków OSP, KGW i LKS z Juszczyny, a także Klubu Seniora Wrzos, Parafii Nawiedzenie NMP w Juszczynie, Sołtysa wsi i rady sołeckiej, a także Grupy Nieformalnej Sami Swoi, która zgłosiła wioskę do konkursu.

Ogromne gratulacje i podziękowania należą się przede wszystkim mieszkańcom Juszczyny, którzy na co dzień sprawiają, że ta wioska położona w naszej gminie jest taka PIĘKNA! Dziękujemy wszystkim tym, którzy zadbali o swoje obejścia w czasie wizytacji gości z Katowic.

Gratulujemy Wam drodzy Juszczynianie!

Kontakt
Urząd Gminy Radziechowy-Wieprz
34-381 Radziechowy
Wieprz 700
tel. 33 867 66 10
fax. 33 867 66 13
e-mail: ug@radziechowy-wieprz.pl
www.radziechowy-wieprz.pl