Kosmiczny bal karnawałowy dla dzieci w Radziechowach

dodano: wtorek, 23 stycznia 2018 r.
Odlotowo, fantastycznie i kosmicznie było 21 stycznia 2018r. na sali widowiskowej Domu Ludowego w Radziechowach, która w tym dniu wypełniła się muzyką i radosnym śmiechem dzieci.

„Kto przebierze się za misia? Kto za królewicza?
A kto z dzielnym Indianinem będzie tańczył dzisiaj?”

Zgodnie z wieloletnią tradycją Rada Rodziców wraz z pracownikami Przedszkola im. Władysława Pieronka w Radziechowach zorganizowała bal karnawałowy dla dzieci w wieku przedszkolnym. Kogóż to nie można było spotkać na tym balu? Tańczyły wróżki, Elze z Krainy Lodu, strażacy, policjanci, księżniczki, czarownice, a nawet Indianie  i piraci! Cały ten barwny korowód udał się pod kierunkiem animatora Pana Sebastiana Chmiela i jego asystentki w „międzyplanetarną muzyczną podróż kosmiczną”. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji tego wydarzenia. Mamy naszych przedszkolaków upiekły pyszne ciasta, Panowie Mirosław Jarco i Andrzej Błachut nadmuchali 200 balonów dla dzieci!   Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy zakupili podarowane przez rodziców na rzecz balu zabawki, wylicytowali prace plastyczne swoich pociech oraz wrzucili wolne datki do puszek przy wejściu... Dzięki tym wszystkim osobom z Radą Rodziców  i pracownikami przedszkola na czele, nasze przedszkolaki pojadą jak każdego roku do Teatru Polskiego w Bielsku- Białej, zwiedzą Muzeum Miejskie w Żywcu, Izbę Przyrodniczą w Nadleśnictwie Węgierska Górka i otrzymają pamiątkowe książki na zakończenie pobytu w przedszkolu. Panu  Maciejowi Mice Wójtowi Gminy Radziechowy- Wieprz dziękujemy za nieodpłatne udostępnienie sali widowiskowej na bal.

Małgorzata Kasperek
dyrektor Przedszkola im. Władysława Pieronka w Radziechowach

Kontakt
Urząd Gminy Radziechowy-Wieprz
34-381 Radziechowy
Wieprz 700
tel. 33 867 66 10
fax. 33 867 66 13
e-mail: ug@radziechowy-wieprz.pl
www.radziechowy-wieprz.pl