Oficjalne wyniki XI Międzynarodowego Biegu Bacy

dodano: wtorek, 22 marca 2005 r.
XI MIĘDZYNARODOWY BIEG BACY Mistrzostwa Polski Amatorów PZN w biegach narciarskich. Patronat: Marszałek Województwa Śląskiego Michał Czarski Radny Sejmiku Śląskiego Karol Stasica 19 marca 2005 Ostre-Zimnik.

BIEG GŁÓWNY OPEN

KOBIETY 5 km Puchar Marszałka Województwa M. Czarskiego
1. Kubalok Weronika - Istebna - 22:25.2
2. Ligocka Danuta - Istebna - 22:46.0
3. Jarecka Grażyna - Baca - 24:10.3

MĘŻCZYŹNI 10 km Puchar Marszałka Województwa M. Czarskiego
1. Sikora Rene - Ostrava Czechy - 25:22.3
2. Waluś Dawid - AZS Katowice - 25:22.4
3. Hluchnik Mariusz - MKS Marklowice - 25:36.1
4. Dudek Sebastian – BACA Radziechowy – 28;43,0
5. Jałowiczor Sławomir – Trójwieś Beskidzka – 28;53,5
6. Jarecki Sebastian BACA Radziechowy – 31;59,3

JUNIORZY 5 KM KOBIETY Puchar Radnego Sejmiku K .Stasicy

1. Prekurat Ola - Siedlce - 21:33.8
2. Długa Monika - Ustrzyki Dolne - 21:44.0
3. Bieszczad Kinga - Klimczok Bystra - 21:46.3
4. Steręga Anna – Siedlce - 21;48,1
5. Nitner Martyna – Marklowice – 23;28,4
6. Kutyba Sonia – Wieliczka - 40;55,1
7. Kubica Anna – Nowy Targ – 41;17,4

JUNIORZY 5 KM MĘŻCZYZN Puchar Szwedzkiego Klubu
1. Sas Daniel - Ustrzyki Dolne - 17:01.1
2. Tkarz Piotr - Ustrzyki DOlne - 17:26.6
3. Łękawski Mateusz - Rytro - 18:00.8
4. Smuda Artur – Marklowice – 19;41,0
5. Fundanicz Bartosz - Ustrzyki Dolne – 20;14,0
6. Kreczmer marek – Złatna - 20;19,3
7. Kurowski Maciej Supraśl – 20;23,0
8. Olszówka Stanisław – Naroże Juszczyn – 22;41,4
9. Tyka Edmund – Zawiercie – 26;23,4
10. Ścigocki Michał - Jelenia Góra – 27;45,2
11. Krzuś Adam – Żywiec - 28;12,5
12. Mizera Edward – Katowice – 29;46,3

PRZEDSZKOLAKI - 500 M
1. Dudek Natalia - Baca Radziechowy
1. Dudek Ewa - Baca Radziechowy
1. Waluś Nikodem - Bielsko-Biała

DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH 2 KM

KLASA 1-3 DZIEWCZYNKI
1. Łacek Teresa - Jaworzynka
2. Dudek Weronika – Baca Radziechowy
3. Figura Monika - Pietrzykowice

KLASA 1-3 CHŁOPCY
1.Jonitek Piotr - Czernichów
2. Filip Jan - Bielsko-Biała
3. Nowik Edmund - Katowice

KLASA 4-6 DZIEWCZYNKI
1. Kiljan Elżbieta - Istebna
2. Heczko Aneta - Jaworzynka
3. Janik Aneta - Bystra


KLASA 4-6 CHŁOPCY
1. Matuszny Rafał - Istebna
2. Janik Kamil -Międzybrodzie Żywieckie
3. Jasiewicz Tomasz - Czernichów

GIMNAZJUM 3 KM

DZIEWCZYNY
1. Kubalok Katarzyna - Istebna
2. Czędrzak Magdalena - Czernichów
3. Mika Monika – Baca Radziechowy

CHŁOPCY
1. Ligocki Mateusz - Istebna
2. Guzik Krzysztof - Naroże Juszczyn
3. Guzik Mariusz - Naroże Juszczyn

SPRAWNI INACZEJ Puchar Prezesa RKB Baca
1. Zaiczek Bolesław - Milicz

NAJLEPSZA RODZINA Puchar Starosty Żywieckiego A. Zielińskiego
1. Nowakowie z Wieliczki - 5 osób

NAJLEPSZY SAMORZĄDOWIEC I RADNY Puchar Przewodniczącego Rady Gminy E. Dudka
1. Laszkiewicz Andrzej - Burmistrz Miroszowa - woj. dolnośląskie

MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW PZN

MĘŻCZYŹNI 10 KM

M-2 20 – 29 lat
1. Dudek Sebastian – Baca Radziechowy
2. Jarecki Sebastian – Baca Radziechowy
3. Nowak Przemysław – Wieliczka
4. Nowak Łukasz – Wieliczka
5. Cichoń Robert – Wieliczka
M-3 30 – 39 lat
1. Sikora Rene - Ostrava - Czechy
2. Juroszek Józef - Koniaków
3. Mazur Marcin - MOSIR – Czeladź
4. Gorzołka Eugeniusz – Jaworzynka
5. Cichoń Robert – Wieliczka
6. Pokorny Jan - Cierne Słowacja
7. Łysy Mateusz - Pietrzykowice

M-4 40 – 49 lat
1. Tokarczyk Marek - PBM - Południe Warszawa
2. Koprowski Edward - Mysłowice
3. Waluś Włodzimierz - SMS - Szczyrk - Bielsko-Biała
4. Niepokój Józef – Nafta Gaz Sanok
5. Siwczyk Andrzej – Siła Ustroń
6. Firlej Kazimierz – Baca Radziechowy
7. Kawulok Piotr - Grodziec Śląski
8. Kłyś Ryszard – Gliwice
9. Fijak Jerzy – Bielsko - Biała
10. Niewiadomski Marek – Gliwice
11. Gancarz Adolf – Siła Ustroń
12. Nowak Marek – Wieliczka
13. Szumny Piotr - Warszawa

M-5 50 – 59 lat
1. Radomski Zbigniew - Bielsko-Biała
2. Sikora Stefan - Bielsko-Biała
3. Suchy Franciszek - Bielsko-Biała
4. Placzek Jan – Mosty Czechy
5. Kabot Bronisław – Nydek Zaolzie Czechy
6. Sikora Roman – Ostrawa SKP Czechy
7. Mizerski Bernat – Tarnowskie Góry
8. Adamkiewicz Kazimierz – Piekary Śląskie
9. Figura Andrzej – Cięcina
10. Orzechowski Marek – TKKF Beskidek
11. Mazur Waldemar – MOSiR Czeladz
12. Laszkiewicz Andrzej – UM Mieroszów
13. Zemuła Zbigniew – Kraków
14. Niezgoda Ryszard – Wieliczka
15. Braś Aleksander - Kraków

M-6 - 5 KM 60 – 69 lat
1. Gorzołka Paweł – Istebna
2. Nahajowski Stanisław - Ustrzyki Dolne
3. Parys Stanisław – Wolica
4. Dzida Eugeniusz – Skoczów
5. Wisełka Andrzej – Częstochowa
6. Gawronowski Eryk – Bytom
7. Zemczak Józef – Bielsko – Biała
8. Kalinowski Wacław – Katowice
9. Dzikowski Józef – Tychy
10. Kramarczyk Andrzej - Wadowice

M-7 70 i więcej lat
1. Wilman Jerzy - Myślenice
2. Szczotka Roman - Górki Wielkie
3. Kutyba Janusz – Wieliczka
4. Jakiełek Dariusz – Pszczyna
5. Lewczyk Marek – Brzeg
6. Grygiel Andrzej - Kluczbork

KOBIETY 5 KM

K-2
1. Nowak Eżbieta - Wieliczka
2. Czyryk Anna - Pszczyna
3. Jaremska Anna - Tychy

K-4
1. Ligocka Danuta - Istebna
2. Jarecka Grażyna – Baca Radziechowy
3. Libarbi- Kłyś Syliwa – Gliwice
4. Niewiadomska Kornelia – Gliwice
5. Niezgoda Małgorzata – Wieliczka
6. Nowak Urszula – Wieliczka
7. Mieszczak Jolanta - Pyzówka

K-5
1. Banasiak Alicja - Bielsko-Biała
2. Lipińska Joanna - Częstochowa
3. Bilingowska Anna – Katowice
4. Zemuła Jadwiga - Kraków

K-6
1. Biernat Maria – Bca Radziechowy
2. Fijak Aniela - Goczałkowice
3. Figórowska Anna - Zabrze
 

Kontakt
Urząd Gminy Radziechowy-Wieprz
Wieprz 700
34-381 Radziechowy
tel. 33 867 66 10
fax. 33 867 66 13
e-mail: ug@radziechowy-wieprz.pl
www.radziechowy-wieprz.pl