W Gminie Radziechowy-Wieprz powstał klub HDK

dodano: czwartek, 26 września 2019 r.
Powstał nowy Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Radziechowy-Wieprz. To już trzeci klub, który działa w powiecie żywieckim.

Jak informuje Klub HDK PCK przy Urzędzie Miejskim w Żywcu - "W dniu dzisiejszym w naszym powiecie żywieckim a konkretnie w Gminie Radziechowy-Wieprz doszło do wyjątkowego wydarzenia w którym braliśmy udział. Powstał nowy KLUB Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy!!! To już trzeci klub, który działa w naszym powiecie. Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Wójtowi Maciejowi Mice za wyrażenie zgody na założenie klubu. Dobrze wiedzieć, że życie drugiego człowieka jest dla Pana bardzo ważne. Zebranie założycielskie nowego klubu poprowadził członek zarządu naszego klubu Pan Wiesław Tomiczek. W zebraniu brali udział pracownik PCK Żywiec Pani Marta Blank-Podkulska oraz przewodniczący Rejonowej Rady HDK PCK w Bielsku-Białej Pan Roman Pieńczewski. Bardzo serdecznie Wam dziękujemy. Prezesem nowego klubu została Pani Gabriela Pieczarka cieszymy się bardzo i życzymy wszystkiego co najlepsze.

W tym jakże ważnym dla nas dniu, kiedy powstał kolejny klub na ziemi żywieckiej, zachęcamy WSZYSTKICH WÓJTÓW z powiatu żywieckiego do zakładania klubów honorowych dawców krwi przy Gminach. Pamiętajcie, że każda kropla krwi się liczy. Członkowie Klubu HDK PCK przy Urzędzie Miejskim w Żywcu zawsze Wam w tym pomogą!! Na nas zawsze możecie liczyć!!!"

http://zywiecinfo.pl/wydarzenia/item/11264-w-gminie-radziechowy-wieprz-powstal-klub-hdk

Kontakt
Urząd Gminy Radziechowy-Wieprz
Wieprz 700
34-381 Radziechowy
tel. 33 867 66 10
fax. 33 867 66 13
e-mail: ug@radziechowy-wieprz.pl
www.radziechowy-wieprz.pl