BEZPŁATNE badania kręgosłupa dla dzieci naszej gminy

Szanowni Państwo, w trosce o zdrowie naszych mieszkańców informujemy, że dzięki uprzejmości kardy specjalistów ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, dla dzieci z klas pierwszych uczęszczających do szkół w naszej gminie, zostaną zorganizowane bezpłatne badania skoliozy.

Badania te odbędą się w czerwcu tego roku i wymagać będą zgody prawnych opiekunów dzieci. Serdecznie prosimy o rozważne i przychylne włączenie się w inicjatywę. Wcześnie wykryte zwyrodnienia kręgosłupa w wielu przypadkach mogą zostać znacząco skorygowane, a co za tym idzie umożliwić Państwa dzieciom zachowanie zdrowia w przyszłości! Nie odbierajmy dzieciom możliwości funkcjonowania bez ograniczeń! Skorzystajmy z podarowanej nam szansy!

Jednocześnie serdecznie dziękujemy Śląskiemu Uniwersytetowi Medycznemu za pomoc w pielęgnowaniu zdrowia mieszkańców naszej gminy, w szczególności za inicjatywę organizacji badań kręgosłupa najmłodszych mieszkańców. Jesteśmy wdzięczni za Państwa troskę, wsparcie naszych inicjatyw i liczymy na dalszą dobrą współpracę!

Kontakt
Urząd Gminy Radziechowy-Wieprz
Wieprz 700
34-381 Radziechowy
tel. 33 867 66 10
fax. 33 867 66 13
e-mail: ug@radziechowy-wieprz.pl
www.radziechowy-wieprz.pl