Komunikaty 2019 Komunikaty. Wszelkie prawa zastrzeżone. pl Fri, 22 Mar 2019 07:52:38 +0100 Konsultacje: ustalenie planu sieci publicznych przedszkoli prowadzonych przez Gminę Radziechowy-Wieprz https://www.radziechowy-wieprz.pl/ Wed, 20 Feb 2019 10:23:00 +0100 Konsultacje: ustalenie planu sieci szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Radziechowy-Wieprz https://www.radziechowy-wieprz.pl/ Wed, 20 Feb 2019 10:16:00 +0100 ZARZĄDZENIE NR 132/2018 Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz z dnia 14.12.2018r w sprawie: przeprowadzenia konsultacji z organizacjami pozarządowymi https://www.radziechowy-wieprz.pl/ Fri, 14 Dec 2018 11:04:00 +0100 WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 https://www.radziechowy-wieprz.pl/ Thu, 18 Oct 2018 13:00:00 +0200 Uproszczona oferta na realizację zadania publicznego https://www.radziechowy-wieprz.pl/ Wed, 17 Oct 2018 14:48:00 +0200 WÓJT GMINY RADZIECHOWY-WIEPRZ OGŁASZA OTWARTY KONKURS OFERT https://www.radziechowy-wieprz.pl/ Tue, 24 Apr 2018 14:06:00 +0200 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w użyczenie https://www.radziechowy-wieprz.pl/ Thu, 29 Mar 2018 10:32:00 +0200 WÓJT GMINY RADZIECHOWY - WIEPRZ OGŁASZA OTWARTY KONKURS OFERT https://www.radziechowy-wieprz.pl/ Wed, 21 Mar 2018 14:48:00 +0100 WÓJT GMINY RADZIECHOWY - WIEPRZ OGŁASZA OTWARTY KONKURS OFERT https://www.radziechowy-wieprz.pl/ Fri, 26 Jan 2018 13:04:00 +0100 Dotyczy: budowy drogi S1 - OBWIESZCZENIE WOJEWODY ŚLĄSKIEGO https://www.radziechowy-wieprz.pl/ Mon, 18 Dec 2017 12:39:00 +0100