Dziś jest poniedziałek, 25 stycznia 2021 r.
Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

Obchody Dnia Pracownika w KRUS

Obchody Dnia Pracownika w KRUS

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego działa prężnie już od 30 lat. Powstała na mocy Ustawy z 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników i to właśnie 20 grudnia przypada Dzień Pracownika KRUS.

Z tej to okazji już 17 grudnia odbyło się uroczyste spotkanie przedstawicieli KRUS – Prezes Aleksandry Hadzik oraz Zastępcy Prezesa Magdaleny Wachnitzka-Witzke wraz z pracownikami Centrali oraz kierownictwa Oddziałów Regionalnych z zasłużonymi pracownikami KRUS.

Spotkanie odbyło się online. Prezes Kasy wyróżniła 43 pracowników za zasługi i przyznała specjalne okolicznościowe odznaczenia, które wręczali Dyrektorzy Oddziałów Regionalnych wyróżnionym pracownikom.

W OR KRUS w Częstochowie pamiątkowe medale wręczał dyrektor Piotr Dobosz.

Prezes Kasy podkreśliła, że podziękowania za ciężką pracę należą się wszystkim pracownikom KRUS za pełen profesjonalizm, szczególnie w ostatnim bardzo trudnym i specyficznym czasie pandemii.

Wyzwania, z którymi przyszło się zmierzyć, chociażby w postaci zapewnienia prawidłowego i terminowego załatwiania bieżących spraw, mimo wielu ograniczeń, upewnia nas w przekonaniu, że wszyscy wespół działamy dla dobra naszych klientów.

W imieniu wszystkich koleżanek i kolegów kilka słów refleksji na temat pracy w Kasie Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wypowiedziała Pani Krystyna Lancman – kierownik Placówki Terenowej w Raciborzu, kwitując, że praca przez 27 lat w KRUS nauczyła ją pokory, cierpliwości, szacunku do pracy i drugiego człowieka.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym pracownikom.

Drukuj/PDF

Eksportuj dokument do PDF, jeśli chcesz wydrukować lub zapisać zawartość tej strony.

Udostępnij

Kategorie spraw urzędowych