Dziś jest niedziela, 25 lutego 2024 r.
Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Małego Księcia w Wieprzu

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Małego Księcia w Wieprzu

Kocham mocno babcię, dziadka
– to nie żarty, moi mili,
dzisiaj im życzenia składam,
by sto latek jeszcze żyli.

Takie i moc innych życzeń usłyszeli goście Przedszkola Małego Księcia w Wieprzu, zebrani na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, połączonej z Rodzinnym kolędowaniem, w sali Domu Ludowego w Wieprzu. Ze względu na liczebność przedszkolaków naszego przedszkola, uroczystości odbywały się w czterech turach i trwały aż dwa dni. Wszystkie dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami oraz personelem pomocniczym z ogromnym zaangażowaniem przygotowały się do tego wydarzenia i przygotowały piękne występy artystyczne, które nawiązywały treścią wierszy i piosenek i tańców do Świąt Bożego Narodzenia oraz Dnia Babci i Dziadka. O stronę kulinarną zadbali znów rodzice naszych przedszkolaków, którzy upiekli przepyszne ciasta.

Atmosfera podczas uroczystości przepełniona była ogromem wzruszeń, radością i miłością, czego wyrazem były niejednokrotnie łzy wzruszenia w oczach babć, dziadków i obecnych rodziców występujących przedszkolaków, a także bezcenne pełne uśmiechu buzie wnucząt. Każdy gość otrzymał od swojego wnuczka bądź wnuczki przygotowany wcześniej z wychowawczynią prezent i moc uścisków. To był bardzo miły i cenny czas dla nas wszystkich.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi i rodzicom naszych przedszkolaków za piękne przygotowanie uroczystości i aktywne włączenie się w jej organizację.

Ponadto wyrażam wdzięczność Panu Maciejowi Mice - Wójtowi Gminy Radziechowy-Wieprz za bezpłatne udostępnienie nam sali Domu Ludowego w Wieprzu na organizację tego wydarzenia.

 

Serdecznie zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której zamieszczone są obszerne fotorelacje z tego wydarzenia:

Strona Publicznego Przedszkola w Wieprzu - Dzień Babci - PRZEDSZKOLAKI Z UL. FIGURÓW

Strona Publicznego Przedszkola w Wieprzu - Dzień Babci i Dziadka - PRZYJACIELE PLANET I MALI KOSMONAUCI

Strona Publicznego Przedszkola w Wieprzu - Dzień Babci i Dziadka - PODRÓŻNICY I OWIECZKI

Strona Publicznego Przedszkola w Wieprzu - Dzień Babci i Dziadka - GWIAZDECZKI

Danuta Adamczyk
Dyrektor Przedszkola Małego Księcia w Wieprzu

Kategorie spraw urzędowych