Dziś jest sobota, 20 kwietnia 2024 r.
Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

FITOLIMPIADA - Przybędza wiosna 2024

FITOLIMPIADA - Przybędza wiosna 2024

Tradycją stały się spotkania organizowane przez Koła Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Radziechowy-Wieprz. Tym razem organizatorem było Stowarzyszenie KGW „Habdasówka” z Przybędzy.

Wydarzenie "FITOLIMPIADA - Przybędza wiosna 2024", odbyło się na nowej Sali Gimnastycznej w Przybędzy i zgromadziło wszystkie grupy z naszej Gminy. Były zawody sportowe, świetna zabawa, dużo śmiechu, spalanie kalorii, zdrowe współzawodnictwo, a na koniec Fit poczęstunek… uzupełnienie spalonych kalorii.

Wszystkie Grupy otrzymały okolicznościowe statuetki i upominki.

 

I miejsce: KGW Bystra

II miejsce: połączone siły KGW Wieprz i Stowarzyszenie „Wieprzanki”

III miejsce: Stowarzyszenie KGW „Brzuśnik”

IV miejsce: KGW Radziechowy

V miejsce: ex aequo KGW Juszczyna oraz Stowarzyszenie „Habdasówka” z Przybędzy

 

Okolicznościową statuetkę otrzymała również najstarsza uczestniczka Pani Czesława Goły z Juszczyny - 82 lata! Wszystkim KGW wręczyliśmy również podziękowania za pomoc podczas akcji „Cała Polska smaży pączki”. W całym spotkaniu nie chodziło o wygraną ale o świetna zabawę i integrację.

Kibicowali nam również zaproszeni goście: Wójt Gminy Maciej Mika, Radny Jan Kosiec, Alicja Wrona - dyrektor ZSP w Przybędzy, Proboszcz Sławomir Zadora.

Za wsparcie w organizacji FITOLIMPIADY serdecznie dziękujemy dobrodziejom: Czech Czech Warzywa Owoce, Bartpak Duraj, Pracownia Mody Regionalnej - Stroje Górali Żywieckich

oraz Dyrekcji Zespółu Szkolno-Przedszkolnego w Przybędzy za udostępnienie sali i pomoc przy organizacji wydarzenia, „Beskidzkim Harnasiom” za przeprowadzenie konkurencji i sędziowanie!

Serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie i moc dobrej energii, do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Kategorie spraw urzędowych