Dziś jest czwartek, 23 marca 2023 r.
Imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

Huczny Dzień Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu w Wieprzu

Babcia z Dziadkiem dziś świętują
wszystkie wnuki więc pracują.
Zetrą kurze w każdym kątku,
przypilnują dziś porządku.

100 LAT dla BABCI I DZIADKA!

Takie i moc innych życzeń usłyszeli Dziadkowie i Babcie przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Wieprzu, na uroczystości z okazji ich święta, która odbyła się w sali Domu Ludowego w Wieprzu. Goście jak zwykle dopisali, sala wypełniona była po brzegi, z czego bardzo się cieszymy.

Dzieci z poszczególnych grup, wraz ze swoimi wychowawczyniami, w podzięce za miłość, dobroć oraz codzienną troskę i obecność, przygotowały swoim dziadkom piękne programy artystyczne i upominki. Były Bożonarodzeniowe jasełka, wiersze, życzenia, śpiewy oraz pląsy. Natomiast o słodki poczęstunek oraz niespodzianki dla dzieci zadbali rodzice i personel przedszkola.

Zachwytom nie było końca. Babcie i dziadkowie nagrodzili swoje pociechy gromkimi brawami, całusami i niespodziankami. Natomiast obecni na uroczystości Pani Jadwiga Kliś - Radna Gminy Radziechowy – Wieprz oraz Pan Wiesław Kliś - sołtys Wieprza wyrazili słowa uznania dla pracy i wysiłku całej Rady Pedagogicznej, pracowników Publicznego Przedszkola w Wieprzu oraz rodziców przedszkolaków, jaki został włożony w przygotowanie tej uroczystości.

W imieniu całej społeczności przedszkolnej dziękuję Panu Maciejowi Mice Wójtowi Gminy Radziechowy - Wieprz za bezpłatne udostępnienie sali Domu Ludowego w Wieprzu oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystości.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z uroczystości i zapraszamy na stronę internetowa naszej placówki, gdzie znajduje się obszerna fotorelacja.

Kliknij tutaj: http://ppwieprz.szkolnastrona.pl/art,1341,dzien-babci-i-dziadka-przedszkole-na-ul-spacerowej-oraz-oddzial-przedszkolny

lub tutaj: http://ppwieprz.szkolnastrona.pl/art,1340,dzien-babci-i-dziadka-przedszkole-na-ul-figurow

 

Danuta Adamczyk - Dyrektor
Publicznego Przedszkola w Wieprzu

Drukuj/PDF

Eksportuj dokument do PDF, jeśli chcesz wydrukować lub zapisać zawartość tej strony.

Udostępnij

Kategorie spraw urzędowych