Dziś jest środa, 4 października 2023 r.
Imieniny: Edwina, Rosławy, Rozalii
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

Laptopy dla Przedszkola Małego Księcia w Wieprzu

Laptopy dla Przedszkola Małego Księcia w Wieprzu

24.07.2023r. Przedszkole Małego Księcia w Wieprzu odwiedziła Pani Aneta Zwolińska Prezes Fundacji Dwujęzycznego Przedszkolaka, która sprawiła nam bardzo miłą niespodziankę. Otóż Pani Aneta przywiozła nam dar od Fundacji Orange, która przekazała nam nieodpłatnie 6 laptopów. Dzięki temu podarunkowi każdy oddział przedszkolny będzie wyposażony w tak potrzebny sprzęt IT. Laptopy te będą wykorzystywane przez nauczycieli w codziennej pracy dydaktycznej i z pewnością podniosą atrakcyjność i efektywność procesu edukacyjnego w naszym przedszkolu.

W imieniu wszystkich nauczycieli zatrudnionych w Przedszkolu Małego Księcia w Wieprzu oraz własnym składam serdeczne podziękowania Fundacji Orange za pozytywną odpowiedź na naszą prośbę i podarowanie nam laptopów oraz Fundacji Dwujęzyczny Przedszkolak za udzielane nam wsparcie w zakresie wzbogacania naszej bazy dydaktycznej i tym samym stwarzanie coraz lepszych warunków edukacyjnych, wychowawczych i opiekuńczych w naszym przedszkolu.

Z wyrazami szacunku
Danuta Adamczyk
Dyrektor Przedszkola Małego Księcia w Wieprzu

Pełna galeria zdjęć na naszej stronie:
Strona Publicznego Przedszkola w Wieprzu - DOSTALIŚMY LAPTOPY (szkolnastrona.pl)

Kategorie spraw urzędowych