Dziś jest czwartek, 30 listopada 2023 r.
Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

Odblaski i kamizelki - kolejne prezenty dla Przedszkola Małego Księcia w Wieprzu

Odblaski i kamizelki - kolejne prezenty dla Przedszkola Małego Księcia w Wieprzu

9 listopada b.r. w Sali Domu Ludowego w Wieprzu odbyło się spotkanie na temat bezpieczeństwa, w ramach którego nasze przedszkole otrzymało  kamizelki i odblaski na rękę dla dzieci jednego oddziału przedszkolnego. W ramach podziękowania dzieci podarowały obecnym tam osobom serduszka z logiem Przedszkola i zaśpiewały piosenkę o ruchu drogowym w języku angielskim. Kamizelki i odblaski będą z pewnością wykorzystywane przez dzieci podczas spacerów i wycieczek, co przyczyni się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Jackowi Jarco, który był inicjatorem tego spotkania, pamiętał o naszym przedszkolu i obdarował nasze przedszkolaki pięknymi prezentami, a także zapewnił nas o swoim wsparciu, za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

Dyrektor
oraz cała społeczność
Przedszkola Małego Księcia w Wieprzu

 

Pełna fotorelacja z wydarzenia na naszej stronie internetowej:
https://ppwieprz.szkolnastrona.pl/art,4915,kolejne-prezenty-dla-przedszkolakow

Kategorie spraw urzędowych