Dziś jest wtorek, 31 stycznia 2023 r.
Imieniny: Joanny, Ksawerego, Luizy
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

Pikniki rodzinne w ogrodach radziechowskiego przedszkola

Pikniki rodzinne w ogrodach radziechowskiego przedszkola

Rodzinne pikniki w Przedszkolu im. Władysława Pieronka w Radziechowach za nami. Pogoda dopisała, dzieci i rodzice również. Majowa roślinność stworzyła scenografię, jakiej nie namalowałby żaden artysta.

Jakie wychowanie jest lepsze: tradycyjne czy bezstresowe? Takie dylematy rozstrzygane były podczas widowiska plenerowego "O zagubionej żabce", które przygotowali dla swoich rodziców wychowankowie przedszkola na dole pod kierunkiem swoich wychowawczyń. Tematyka i klimat przedstawienia stanowiły doskonałe podsumowanie realizowanego od wielu miesięcy w Przedszkolu im. Władysława Pieronka w Radziechowach projektu regionalnego pod nazwą "Hej doły, radziechowskie doły- pełne tajemnic dorzecze Soły". Realizację projektu komisja powołana przez Śląskiego Kuratora Oświaty oceniła na tyle wysoko, że Przedszkole im. Władysława Pieronka w Radziechowach szósty już raz znalazło się w finale konkursu w gronie pięciu najlepszych przedszkoli regionalnych w województwie śląskim. 

A w ogrodach obydwu przedszkoli w dniach 26 i 27 maja 2022r. zaproszeni rodzice podziwiali pląsy "motyli" i "biedronek", tańce wesołych krasnali, debaty na temat wychowania prowadzone przez "żabki" i "bociany", piosenki w języku angielskim i wiele innych artystycznych dokonań. Całość pikniku dopełniły wspólne zabawy na urządzeniach ogrodowych i słodkie poczęstunki. Atmosfera była iście piknikowa również dzięki cudownej, jakby na zamówienie, majowej pogodzie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację pikniku i pieczenie wyśmienitych ciast. Wszystkim Mamom, Tatusiom i Dzieciom życzymy wszystkiego najcudowniejszego z okazji ich święta :-)

 

Małgorzata Kasperek - dyrektor Przedszkola
Władysława Pieronka w Radziechowach

Drukuj/PDF

Eksportuj dokument do PDF, jeśli chcesz wydrukować lub zapisać zawartość tej strony.

Udostępnij

Kategorie spraw urzędowych