Dziś jest piątek, 31 marca 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

Program Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2022/2023

Program Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2022/2023

Uprzejmie informuję, że zostało podpisane Porozumienie o współpracy pomiędzy Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa a Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości, dotyczące realizacji XXI edycji Programu Stypendiów Pomostowych w roku akademickim 2022/2023.

Program skierowany jest do tegorocznych maturzystów pochodzących z rodzin byłych pracowników Państwowych Gospodarstw Rolnych zakwalifikowanych na pierwszy rok stacjonarnych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych w polskich publicznych uczelniach akademickich.

Wszelkie informacje dotyczące Programu Stypendiów Pomostowych, w tym Regulamin oraz Program Stypendiów Pomostowych 2022/2023, znajdują się na stronie www.stypendia-pomostowe.pl. Wszystkie osoby zainteresowane zachęcamy do odwiedzenia ww. strony i zapoznania się z zasadami udziału w Programie.

W ślad za powyższym uprzejmie proszę o pomoc w rozpropagowaniu informacji nt. Stypendiów Pomostowych wśród mieszkańców, włączenia w te działania np. pracowników ośrodków pomocy społecznej, a także opublikowanie informacji w miejscu zwyczajowo przyjętym.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
Oddział Terenowy w Częstochowie Wydział Organizacyjno-Prawny

Pliki do pobrania

Drukuj/PDF

Eksportuj dokument do PDF, jeśli chcesz wydrukować lub zapisać zawartość tej strony.

Udostępnij

Kategorie spraw urzędowych