Dziś jest niedziela, 22 maja 2022 r.
Imieniny: Emila, Neleny, Romy
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

Serdecznie prosimy o pomoc wszystkich ludzi dobrego serca!

Serdecznie prosimy o pomoc wszystkich ludzi dobrego serca!

W dniu 12 grudnia 2021 roku na terenie wszystkich parafii naszej gminy po mszach świętych odbędą się kiermasze domowych wypieków, stroików i upominków świątecznych. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na leczenie Wiktorka Szczechowiaka z Węgierskiej Górki.

To nie jest pierwsza taka inicjatywa w naszej Gminie, poprzednie odniosły sukces dlatego też teraz do akcji przystąpiły wszystkie organizacje społeczne, placówki oświatowe oraz osoby prywatne. Osoby chętne do upieczenia ciast oraz przygotowania świątecznych stroików prosimy o kontakt z Kołami Gospodyń Wiejskich, Radami Rodziców oraz Stowarzyszeniem Społeczno-kulturalnym Grojcowianie.

Z całego serca zachęcamy do wspólnego działania , a dobro z całą pewnością wróci do każdego, który je czyni!

Drukuj/PDF

Eksportuj dokument do PDF, jeśli chcesz wydrukować lub zapisać zawartość tej strony.

Udostępnij

Kategorie spraw urzędowych