Dziś jest środa, 27 października 2021 r.
Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

Turniej siatkówki plażowej - Beskidian Cup 2019

Turniej siatkówki plażowej - Beskidian Cup 2019

W dniu 21 lipca 2019r na terenach kompleksu sportowego w Wieprzu (ul. Nad Sołą) rozegrany zostanie Beskidian Cup. To już trzecia edycja Turnieju o Puchar Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz w siatkówce plażowej, który w bieżącym roku wpisuje się w IV Otwarte Mistrzostwa Śląska 2019.

Piłka siatkowa plażowa to dwuosobowa i dynamiczna gra, którą można nazwać młodszą siostrą siatkówki halowej. W ostatnich latach stała się bardzo popularna na świecie i w Polsce, o czym świadczy chociażby liczba różnej rangi turniejów organizowanych przez ŚZPS i PZPS, tak na szczeblu krajowym, jak i lokalnym. Jest to też dyscyplina olimpijska, która przyciąga bardzo wielu kibiców, nawet w mniej znaczących turniejach, by nie wspomnieć o Mistrzostwach Polski czy Świata.

Organizatorzy przewidują maksymalnie 24 pary męskie, które rozpoczynają zmagania na piasku o godz. 9:30. Turniej zostanie rozegrany bez względu na warunki atmosferyczne (z wyjątkiem burzy) i potrwa do godzin popołudniowych. Podczas zawodów obowiązuje system brazylijski (do 2 porażek). Aby zarejestrować się do turnieju należy założyć konto w systemie ŚZPS (http://beach.szps.pl), wybrać nasz turniej i dodać swoją parę. Zapisy dostępne będą również w dniu turnieju.

Oprócz pucharu, o który walczyć będą siatkarze, dla najlepszych par przewidziane są liczne nagrody rzeczowe i finansowe. Wójt oraz partnerzy turnieju zadbali o to, by każdy odwiedzający gminę Radziechowy-Wieprz wyjechał z pozytywnym nastawieniem oraz sportowym zadowoleniem.

Zapraszamy do udziału pary grające w siatkówkę plażową i chcące sprawdzić się z najlepszymi drużynami śląska. Również liczymy na kibiców sportowych, którzy emocjonują się zmaganiami na piasku.

Profil turnieju na facebooku: https://www.facebook.com/beskidiancup/

Drukuj/PDF

Eksportuj dokument do PDF, jeśli chcesz wydrukować lub zapisać zawartość tej strony.

Udostępnij

Kategorie spraw urzędowych