Dziś jest piątek, 31 marca 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

WAŻNE! Odbiór węgla z programu rządowego

WAŻNE! Odbiór węgla z programu rządowego

Informujemy że, od dnia 21 listopada br. rozpoczynamy preferencyjną sprzedaż węgla za pośrednictwem składów znajdujących się na terenie gminy (Magazyn Towarów Masowych Helena, Benedykt Czech S.C. 34-381 Radziechowy, ul. Topolowa 598 oraz P.P.H.U. Józef Włoch, 34-382 Wieprz, ul. Żywiecka). Cena za tonę węgla wynosić będzie 1 750,00 złotych brutto (cena dotyczy wszystkich frakcji: kostka, ekogroszek, orzech).

Kolejność działań dotyczących sprzedaży jest następująca: Urząd Gminy Radziechowy-Wieprz skontaktuje się telefonicznie z Państwem (osoby, które złożyły wniosek o zapotrzebowaniu na węgiel wg kolejności wpływu do Urzędu) i przedstawi dalszą procedurę w celu sfinalizowania zakupu węgla. Fakturę można opłacić w kasie Urzędu w godzinach pracy lub przelewem internetowym (UWAGA! Za moment wpłaty uznaje się wpływ pieniędzy na konto Urzędu Gminy, a nie moment wysłania przelewu).

Przelewy należy wykonać: Bank Spółdzielczy Ziem Górskich Karpatia

nr  konta 80 8140 0009 0000 0127 2000 0150

W tytule wpisujemy: Imię i Nazwisko, Adres oraz ilość i rodzaj zakupionego węgla.

Prosimy nie wpłacać pieniędzy przed kontaktem pracownika urzędu!

Koszt transportu węgla z wskazanych powyżej składów do Państwa posesji ponosi mieszkaniec. Transport można organizować indywidualnie lub przy pomocy w/w składów które odpłatnie dostarczą opał.


Drukuj/PDF

Eksportuj dokument do PDF, jeśli chcesz wydrukować lub zapisać zawartość tej strony.

Udostępnij

Kategorie spraw urzędowych