Dziś jest poniedziałek, 29 kwietnia 2024 r.
Imieniny: Hugona, Piotra, Roberty
Pogoda: 2°C, lekki deszcz więcej →

Zwycięstwo GKS Radziechowy-Wieprz w Jasieniecy

Już w pierwszych minutach meczu powinni objąć prowadzenie, ale zabrakło trochę szczęścia przy wykończeniu akcji.

W 10 minucie spotkania Łukasz Błasiak ładnym uderzeniem z lini pola karnego pokonał bramkarza gospodarzy. Po zdobytej bramce drużyna z Jasienicy ruszyła do przodu, ale w bramce bardzo dobrze spisywał się Łukasz Byrtek.

W 30 minucie sędzia odgwizdał rzut karny dla GKS-u po faulu bramkarza Drzewiarza na „Błahym”. Jedenastkę na bramkę zamienił Marcin Byrtek.

W drugiej połowie po mądrze rozegranych kontrach mogliśmy podwyższyć wynik spotkania, ale i tak należy się cieszyć z 3 punktów zdobytych na trudnym terenie. Po meczu GKS Radziechowy-Wieprz  awansował na 4 pozycję w tabeli ze stratą jednego punktu do podium.

W sobotę na własnym stadionie gościć będą lidera rozgrywek, z którym w rundzie jesiennej wygrali 1-2.

Mecz rozpocznie się o godz. 17:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców!

Drzewiarz Jasienica – GKS Radziechowy-Wieprz 0:2 (0:2)

0:1 Błasiak

0:2 M.Byrtek (30′, z rzutu karnego)

Drzewiarz: Szymala – Gola (80′ Strzelczyk), Piela, Chojnacki (46′ Basiura), P.Łoś, Sekuła, Kuder, Studencki (70′ Pustelnik), D.Łoś, Gajda, Kozielski. Trener: Jarosz

GKS: Ł.Byrtek – Krasny, Noga (61′ Rozmus), Dudka, Jaroszek, M.Byrtek, Motyka, Sz.Byrtek, Janik, Pindel (80′ Trzop), Błasiak. Trener: Mrowiec